WAGGGS
Всесвітня конференція 2011 - День 5 - Повернення

ПОВЕРТАЄМОСЬ ДОДОМУ І ПРАЦЮЄМО ДАЛІ!

По-різному закінчуємо ми с Настею цю подорож.

Я, наприклад, «застрягла» у Гетвіку (аеропорт під Лондоном), тому що квитки компанією продані одночасно декільком особам. Тому й не надруковано статтю про 5-й день ВК вчасно. Та, все, що не робиться, то на краще. За добу іще раз зустрілася із грузинками в літаку, познайомилася із цікавими людьми, з якими провела дуже приємний вечір, доречи, вони з України.

А Настя іще спілкується з гайдами Західного Лондона, з якими АГУ товаришує вже протягом понад 5 років. Хорошої погоди тобі, Насте!

Таки до справ! В останній день ВК проведені остаточні голосування щодо місця проведення наступної 35-ї Всесвітньої Конференції Дівчат-Гайдів Та Дівчат-Скаутів – це Гонконг. Також щодо розташування 5-го всесвітнього гайдівського центру у Африці, тобто розпочинається розробка програм та заходів.

Частина поправок до положень ВАДГДС не прийнята, але диспутів було чимало, що забрало вільний час, що був передбачений для підготовки святкової вечірки у Центрі-музеї «Dynamic Earth» («Земля, що обертається»).

Привітали найпочесніших партнерів, керівників національних організацій та найактивніших гайдів з врученням почесних нагород - медалей, й, навіть, зі «Срібною рибою».

Дещо сумбурний день – потрібно встигнути багато чого, при цьому нічого не забути, й, отримати «гайдівську радість». День був таки дещо передостаннім, бо виїзд учасниць ВК розпочався вночі, й тривав увесь наступний день зливою. То Единбург плакав, прощаючись з гайдами усього світу, окрім місцевих, звичайно. А їх тут шанують, що було видно – головне керівництво міста вітало ВК.

Що ж, трошки іще можна перепочити, а далі – ставати до роботи з підготовки тренінгу «2 в 1», що має відбутися у серпні ц.р., засідання Національної ради АГУ…

Таааак, мабуть, треба заглянути до Робочого плану на 2011-2012 рр.

15 липня 2011 року