WAGGGS
Всесвітня конференція 2011 - День 4 - Потяг

4-й день Всесвітньої Конференції закінчився вечірнім променадом Единбургом. Гарна погода та вільна програма після вечері сприяли прогулянкам центральною частиною старовинного міста. Чарівний захід сонця, далеко, майже за лінією горизонту, було видно море. Повна луна, посмішки друзів та міські краєвиди – все це сприяло релаксації після низки робочих днів…

А розпочався цей день з обрання нового складу Всесвітнього Комітету.

Доречи, протягом Конференції під’їхали іще деякі країни, частина змінила статус, і, на цей час 105 країн повних членів та 5 зі статусом асоціативного членства. Також до роботи Конференції приєдналися VIP- особи: Принцеса Данії та представниця Парламенту Шотландії . далі була презентація гіпотетичного місця проведенні 35-ї Всесвітньої Конференції ВАДГДС – Гонконгу.

Нам розповіли та ознайомили зі світовими фондами, дехто із представників виступив, зазначили, що інвестиції у дівчат – це інвестиції у сім’ю. Проспекти, на яких зазначатиметься інформація щодо пошуку коштів, матимуть не червоний, а малиновий колір, який притаманний дівчатам

Із радістю повідомляємо, що ВАДГДС змінює свою тренінгові політику. Зрозуміло, тренінгова форма неформального навчання дорослих, використовувалась давно, але стартувала 1-а тренінгові схема у 1989 році, в 1994 пройшов останній форум тренерів, а у 1998 році були акредитовані близько 100 тренінгових схем національних організацій. Мета перегляду: тренінгова політика ВАДГДС має відображати потреби й тенденцій сучасності. Ми працювали у маленьких групах, де обговорювали особливості національних, я би сказала «тренінгових систем», тобто робота АГУ в цьому напрямку є актуальною!

Також на ВК стартувала глобальна кампанія «СТОП НАСИЛЬСТВУ!»

Наприкінці сьогоднішнього репортажу, процитуємо члена Парламенту Шотландії: «Я, як і всі дівчата-гайди, хотіла змінити світ, і вирішила це робити через політику. Тому, коли мені іще не виповнилося й 30 років, я вперше висунула свою кандидатуру на виборах!»

Деякі статистичні дані: а ВК присутня абсолютна більшість дорослих гайдів, серед них жінки в очікуванні, дівчата-рейнджери, що допомагають в ранкових духовних хвилинках та під час дебатів й організації переїздів, також присутні скаути-хлопці й запрошені гості.

Наступний день – останній…

14 липня 2011 року