WAGGGS
Всесвітня конференція 2011 - День "0"

Стислі нотатки зі Всесвітньої Конференції Всесвітньої Асоціації Дівчат-Гайдів та Дівчат-Скаутів (Едінбург, Шотландія), де Настя Чіркова та Олена Ромашко представляють цими днями Асоціацію гайдів України.

Приїхали ми напередодні, щоб встигнути не тільки попрацювати, але й побачити місцеві краєвиди й перепочити після дороги.

Під час реєстрації отримали цікаві сувеніри, дякувати місцевим «веселкам» («рейнбоу», англ. – наймолодші гайди Великобританії) - персонально оформлені та запаковані різні пакетики з чаєм – найтиповішим напоєм британців. Скоштували традиційні солодощі «Таблетка», що нагадує нашу іриску чи «Корівку».

Подорожували вулицями старовинного міста, де бачили чимало відпочиваючих туристів, яких, доречи, було чимало, звісно – недільний літній день. Зустрічали вуличних майстрів та аніматорів, які розважали публіку ковтанням ножів, малюнками аерозольними фарбами та живі статуї у вигляді людини без голови, дзеркальної людини й відомих літературних та кіно героїв. Також слухали вуличних місцевих волинщиків у національних костюмах. Сувенірні кіоски та магазини вирували клітинками, чортополохом та національними кольорами, й знову клітинками у всьому. Тож, не випадково обрано цьогорічну тему картатої нашивки :) Вважаємо тепер себе спеціалістами з визначення на дотик відсоткового складу акрилу, вовни й кашеміру – найніжніший натуральний матеріал, дотикатися до якого, ніби пестити кошеня.

Проїхали на екскурсійному автобусі «дабл-декер» (до лівостороннього руху іще маємо звикнути), дякувати російським сестрам гайдам-скаутам, яких зустріли поблизу залізниці, фотографуючи на автобусній зупинці білку, які довільно пересуваються людним містом. Повернулися під вечір до Херіот Ватт Університету для участі у вступній сесії з орієнтації у процедурах й програмі робочих днів Конференції. До цього часу вже приїхала більша половина запрошених країн-учасниць, а це 104 країни!

Вже встигли привітатися зі «старими» друзями, серед яких, вже згадувана росіянка Ольга Скубіро, Ліза з Білорусі, англійка Ліз Сміт та інші – усі переказували вітання гайдам України, тобто ВАМ! Маємо надію, що знайдеться хвилинка поспілкуватися ближче, тоді останні новини перекажемо усім)))

Якщо вам цікаво читати наші новини, то маємо прохання переказати іншим гайдам та друзям, де саме можна прочитати цю інформацію, й поширте, будь ласка в соціальних мережах вітання від нас :)

10 липня 2011 року