WAGGGS
Херсон

Херсонська обласна організація Асоціації Гайдів України (ХООАГУ)

Перші гайдівські осередки в Херсонській області були засновані в 1996 році. Установча Конференція Херсонської обласної організації Асоціації Гайдів України (ХООАГУ) відбулась 4 січня 1997 року, що є офіційною датою початку активної діяльності організації. ХООАГУ була зареєстрована в Управлінні юстиції в Херсонській області 13 березня 1998 року.
Керівництво діяльністю організації здійснюють Загальні збори представників міських та районних організацій ХООАГУ. В період між Загальними зборами представників координація роботи ведеться Обласною Радою, що складається з 6 осіб. Усі лідери АГУ працюють на волонтерських засадах. Кількість членів організації складає близько 40 осіб.

Найбільш цікавий проект – постійно-діюча програма "Міжкультурне навчання". Мета цього проекту: безстереотипне ставлення до інших націй та народів. Протягом 2002-2003 рр. проект був орієнтований на Польщу, в 2004 році розпочався україно-шотландський проект. У рамках цього проекту група дівчат їздила до Единбургу. Там вони брали участь у таборі та тиждень жили у родинах. Протягом року до цієї поїздки дівчата вивчали історію та культуру Шотландії.

З вересня 2005 року розпочався Україно-норвезький проект. А 18 лютого 2006 року до Херсону завітала група з Норвегії. Для дівчат з двох країн проводилися тренінги з міжкультурного навчання, тренінги з подолання міжкультурних стереотипів, культурна програма. Влітку 2006 року група наших дітей відвідала табір в Норвегії.

Цікава подія відбулась в травні 2007 року - поїздка до Свято-Григорівського монастиря, про яку можна прочитати тут.


Голова ХООАГУ – Волощук Антоніна (antonio019@mail.ru)

Заступник голови ХООАГУ – Попова Оксана (poposhka78(а)gmail.com)