WAGGGS
Гайдівські нашивки та відзнаки

В цьому розділі ви знайдете інформацію про нашивки, які можуть отримати та придбати дівчата-члени Асоціації гайдів України.

1. Нашивка "Україна-Норвегія" . 

Детальну інформацію про спільну норвезько-українську программу ви знайдете тут.

Завдання для отримання нашивки ви знайдете тут.

Звіти патрулів, що отримали нашивки, ви знайдете тут.

2. Нашивка Століття гайдингу - 2010

Завдання для отримання нашивки за 2010 рік необхідно виконати ДО 10 КВІТНЯ 2011 РОКУ.

Умови конкурсу на отримання нашивки ви знайдете тут.

Більше про Століття гайдингу читайте тут.

Звіти патрулів, що отримали нашивки ви знайдете тут.

3. Нашивка Століття гайдингу - 2011

Як отримати нашивку Століття 2011 дізнайтесь тут. Завдання для отримання нашивки за 2011 рік необхідно виконати ДО 10 КВІТНЯ 2012 РОКУ.

Звіти патрулів, що отримали нашивки, ви знайдете тут.

4. Нашивка Століття гайдингу - 2012

Як отримати нашивку Століття 2012 дізнайтесь тут. Завдання для отримання нашивки за 2012 рік необхідно вислати до 10 КВІТНЯ 2013 РОКУ. 

Звіти патрулів, що отримали нашивки, ви знайдете тут.

5. Нашивка Століття гайдингу - де-люкс.

Як отримати четверту нашивку де-люкс дізнайтесь тут. Завдання для отримання нашивки делюкс необхідно вислати до 10 КВІТНЯ 2013 РОКУ. 

6. Нашивка Теми глобальної дії (Global Action Theme (GAT)

ВАДГДС (Всесвітня асоціація дівчат-гайдів та дівчат-скаутів) почала роботу з темою глобальної дії (ТГД): «Дівчата всього світу кажуть: разом ми можемо змінити світ!». ТГД фокусується на Цілях розвитку тисячоліття ООН (ЦРТ, Millennium Development Goals), які були прийняті у 2000 році.

ЦРТ пропонують дівчатам, молодим жінкам та представницям інших вікових груп внести особистий внесок у зміну світу.

Нашивка ТГД (GAT) – це збірка практичних активітетів та дій, які можуть допомогти вашим ластівкам, гайдам та ренджерам ближче познайомитись з цілями розвитку тисячоліття та темою глобальної дії та прийняти участь у вирішенні проблем, які стосуються їх особисто та спільнот, у яких вони живуть. А також змінити світ на краще.

Завантажити пакет методичних матеріалів українською та російською мовами: файл у форматі RAR, 3,2 Мб.

Звіти отримавших нашивки можна переглянути тут.

7. Картата шотландська нашивка

9 липня 2011 року, розпочалась 34-та Всесвітня конференція Всесвітньої асоціації дівчат-гайдів та дівчат-скаутів (WAGGGS). Ця конференція проходила в Единбурзі, столиці Шотландії, і представляли АГУ на ній Олена Ромашко, Президент АГУ, та Настя Чиркова, консультант Національної ради.

Британські гайди розробили спеціальну „шотландську” нашивку, яку можна заробити лише в цьому році! Робота над програмою до цієї нашивки допоможе гайдам всього світу краще зрозуміти, що таке WAGGGS та Всесвітня конференція.
Завантажити матеріали: файл у форматі RAR, 800 Кб.

Звіти патрулів, що отримали нашивки ви знайдете тут.

8. Відзнака "АктивНА всі 100"

Детальну інформацію та завдання для отримання відзнаки ви знайдете тут.  Увага! Бонус!

Звіти про отримання відзнаки ви знайдете тут.

9. Нашивка "Всесвітній день роздумів - 2012"

ВАДГДС (Всесвітня асоціація дівчат-гайдів та дівчат скаутів) розробила нову нашивку до Дня роздумів - 2012: маленьке деревце зростає і стає великим за допомогою гайдівського трилистника, відображаючи те, як діяльність дівчат-гайдів та дівчат-скаутів всього світу допомогає врятувати нашу планету.

День роздумів - це чудова можливість подумати про дівчат-гайдів та дівчат-скаутів у всьому світі, і всім разом висловитися та щось здійснити задля порятунку нашої планети. Турбота про навколишнє середовище – це діяльність, до якої може долучитися кожна з нас, а надбання та прибутки у вигляді більш чистого, зеленого та безпечного світу отримають всі члени нашого руху не тільки зараз, але й у майбутньому. Нехай День роздумів стане для вас можливістю надати допомогу дівчатам-гайдам та дівчатам-скаутам у всьому світі врятувати планету, на якій ми всі живемо.

Завантажити пакет методичних матеріалів російською мовою: файл у форматі PDF, 1,19МБ.

10. Нашивка "Всесвітній день роздумів - 2013"

Тема Дня Роздумів 2013 присвячена покарщенню материнського здоров’я та  скороченню дитячої смертності.

Завантажити пакет методичних матеріалів англ.мовою: "Життя та здоров’я кожної матері дорогоцінне", "Разом ми можемо врятувати життя дітей"

11. Нашивка та булавка "Всесвітній день роздумів - 2014"

Тема Дня Роздумів 2014 року присвячена початковій освіті. Головним для цієї теми є те, що "Кожна дівчина має право на навчання в повному обсязі", "Освіта відкриває двері для всіх дівчаток й хлопчиків".

Хоча доступ до освіти у всьому світі є досконалим, приблизно 250 мільйонів дітей початкового

шкільного віку не мають основи читання, письма, не маюсть навичок рахування. У всьому світі, 123 мільйонам молодих людей (віком від 15 до 24 років) не вистачає цих навичок, 61% з них - молоді жінки.

Завантажити пакет методичних матеріалів російською мовою: "Початкова освіта відкрита для кожної дівчинки та хлопчика"

12. Нашивка "Всесвітній День Роздумів 2015"

Цього року День Роздумів присвячений останній з 8 глобальних цілей -"Розвивай партнерство задля розвитку суспільства".

Детальніше про отримання нашивки ви знайдете тут.

13. Нашивка "Всесвітній День Роздумів 2016"

Тема 2016 року - зв’язок (connect). Все, що роблять дівчата-гайди - це пригоди, які складаються зі зв’язку зі світом, який їх оточує, та людьми, які вони зустрічають. В цей день роздумів ми пропонуємо вам знайти, зрозуміти і відсвяткувати існування зв’язку, який робить наше життя кращим, людей - ближче, і знаходиться в основі між відносинами дівчат-гайдів та дівчат-скаутів по всьому світу!

Завдання для отримання нашивки ви знайдете тут (переклад з англійської - Наталії Бургелі). Пакет методичних матеріалів на англійський мові можна знайтит тут.