WAGGGS
Запрошуємо до пластових таборів!
[26.05.2015]

Запрошуємо до пластових таборів!

1. Курінний табір "СКОБ!" (11-24 липня 2015 року)

Табір за класичною пластовою методою неподалік Луцька.

2. Ревор ( 8-20 серпня 2015 року (можливі зміни)

Велосипедний табір - відповідно точки програми до велосипедного пластування: вмілості (історія велосипеда, булова велосипеда, техніка педалювання, веломандрівництво, ремнабір, ремонт велосипеда, догляд за велосипедом, їзда на велосипеді), змаги та квести.
На днівках - практичне пластування, здача вмілостей і проб.
Також краєзнавство (екскурсії, мандрівки).

3. На Крилах Пісні ( 27 липня по 8 серпня 2015 року)

Одна маленька лісова фея не така як усі: вона вміє слухати звуки природи і перетворювати їх на різноманітні інструменти; вона має чудового друга соловейка, який переносить її у різні незвичані місця. Цього разу фея потрапить у край незвичаної рідкісної сосни, звивистої річечки,очеретяних таємниць, де ще дикі кізки та бобри з"являються людям на очі. Мале Полісся- край героїв, письменників, музикантів та художників. Це тиха, ще нерозкрита і тому така приваблива частинка України. Саме тут фея відкриє вам секрети гри на музичних інструментах, навчить слухати звуки лісу, річки, трави.

4. Герць ( 10-23 серпня 2015 року)

Кінний, фізично-спортивний, духовно-моральний вишкіл юнацтва, в рамках козацьких традицій і виховної програми ІІ проби УПЮ.

***

Загалом ціна за табір коливається в межах 800 - 1200 грн.

За новацький "На крилах пісні"​ - близько 2 000 грн

Якби комусь з гайдів було цікаво взяти участь у одному з таборів було б добре, якби ти зібрала їхні мейли, номери телефонів, вік і на який табір хочуть. І переслала мені, а я тут постараюсь зробити так щоб їх взяли на ті табори.

Дедлайн зголошення - 30 травня.