WAGGGS
Враження Софії Матлавської від семінару в Індії
[25.02.2015]

Враження Софії Матлавської від семінару в Індії

Всім привіт! Знайомимось із JLS :)

Це семінар, що проходить у Сангамі, Індія. ТАК ТАК, Індія, летіла я до Пуни в цілому 25 годин, але встигла подивитися під час останнього перельоту лише 1 голівудський фільм, він тривав 6 годин)

Вже в аеропорту я познайомилася з гайдами з Франції, Люксембургу, Танзанії. Зустріли нас волонтери: Еліс (з Китаю) та Елісон (з Австралії).

Отже, найперше, що вразило – це ситуація на дорогах. Це ж неймовірно, на одному моторолері 4 людей! Троє дорослих і ще тримають малечу на руках. А ми проїхали повз на РАКШІ – це популярний транспорт, щось середнє між машиною та мотобайком. Більше я нічого не помітила, адже ми їхали по правилам, а воно тут одне - якщо ти зупинився ти не прав) ось так)

Сангам схожий на шматочок раю серед гучного міста. Одразу ж після заселення - ланч, він тут традиційно Індійський: їмо руками та намагаємось не дихати полум’ям (для першого разу було гострувато))

І ось церемонія відкриття немов у казці, ми у формі, всі навколо в кольорових сарі, нам побажали щастя та привітали. І почалося, всю ніч ти спілкуєшся із культурою інших країн, а в день на тебе чекає безліч цікавих сесій, а між ними чай, в Індії його також називають «чай», солодкий з прянощами. Після ланчу зазвичай, ми ще встигали поплавати в басейні, бо зранку якось прохолодно, тут теж зима) І до того, зранку були заняття йоги)

А завершували день якісь цікаві та гучні дійства, то інтернаціональний вечір чи гра, або ж кіно)

Як же цікаво було, кожен розповідав щось про себе та свою культуру, тебе завжди оточують різні пісні, танці, інша мова, проте найголовніше - це саме дівчата, що взяли участь у семінарі, вони неймовірні, в них є своя мета у житті, особливі прояви лідерських навиків- це дуже надихає!

Хто знає мене особисто, то розуміє – моя англійська не досконала (дівчину з Англії я майже не розуміла) на противагу іншим, звісно) Але я забажала, та приїхала, зустріла неймовірних людей, підняла рівень англійської мови, краще пізнала себе та Індію. Це дуже кольорова країна з привітними людьми та унікальними традиціями. Тож не нехтуйте можливостями. Dreame. Dare. Do.

Більше фотографій - в альбомі.

Софія Матлавська