WAGGGS
Враження київської групи від Джамборі Веселковий
[07.08.2013]

Враження київської групи від Джамборі Веселковий

5 серпня,6 година ранку. Їдемо в поїзді, «ту-ту- ту-тух»…«ту-ту- ту-тух»…

І як ми будемо жити без цих звуків, які стали такими рідними за тиждень.

Усім хочеться спати, але в такі моменти і можна дізнатися про найяскравіші спогади. Прошу кожного назвати, що більше всього запам’яталося. І з різних кутків «купе» чутно:

Нічний квест - Робін Гуд, детективні історії у Шервудському лісі – приготування і поїдання каші – купання – Братсво Огірка – подорож до Пласту – підйом на вершину на кріслі – вечірня програма «Хто Зверху» – краєвид навколо бази– Соня і Катя - прогулянка по Львову - котлети -…

Розповім вам ще одну цікаву історію, як ми сідали в поїзд у Львові. Ми так захопилися панорамою міста з Ратуші, що почали рухатися у сторону вокзалу за годину до відправлення потягу. А в неділю, трамваї у центрі не проходять, потрібно 2 зупинки пройтися. До камери зберігання відправили гінців на таксі, а інші поїхали на трамваї. Дякуємо водію трамваю, вона приїхали на 2 хвилини раніше графіку. А ще, гайди – везучі. Наш потяг стояв на 1 колії і наш 13 вагон стояв поряд з виходом. Зайнявши свої місця, ми встигли розпакувати речі раніше ніж поїзд почав рух. Отака кумедна історія J Бажаємо всім слідкувати за часом.

Нашому осередку дуже сподобався табір і ми вдячні всім волонтерам і організаційному комітету, і звісно нашим лідерам Юлії та Людмилі.

Анастасія