WAGGGS
Запали вогник мрії!
[23.05.2011]

Запали вогник мрії!

Оксана Трифонова, 23.05.2011 р.   

«Акція стартувала, діти пройшли цікавий квест вулицями міста, отримали багато позитивних емоцій при запуску повітряних ліхтариків зі своїми мріями. Та і не лише діти, але й всі, хто побачив це яскраве дійство!», – сказала Тетяна Дока, керівник місцевої організації дівчат-гайдів.

Взимку ЧМГДО АГУ «Полісяночка» брала участь у конкурсі проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей та молоді міста, що проводив відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, наш проект «Запали вогник мрії!» підтримали та частково профінансували. Захід в рамках проекту присвячено Дню дитячих та молодіжних громадських організацій, та проводився ввечері 22 травня 2011 року.

Велику подяку організація висловлює відділу у справах сім’ї та молоді,  всім волонтерам, які допомагали організувати квест центральними вулицями міста та студії «Піромагія», яка допомогла вчасно отримати повітряні ліхтарики й надала спонсорську допомогу.

Головною метою акції було спонукати дітей-учасників на реалізацію своїх мрій. Вони проходили цікаві завдання квесту, і тим самим йшли до перемоги. Так і в житті – якщо є до чого тягнутись, певний орієнтир, мета, мрія – потрібно рухатись в цьому напрямку, вирішуючи завдання та ламаючи перепони, які дає нам життя. Символом здійснення мрії був повітряний ліхтарик, а точніше – багато ліхтариків-мрій, які піднялись у вечірнє небо нашого міста.

Більше фото дивись у Фотогалереї.