WAGGGS
Європейська конференція гайдів та скаутів в Берліні. День четвертий.
[20.08.2013]

Європейська конференція гайдів та скаутів в Берліні. День четвертий.

19 серпня, день четвертий

Привіт-привіт, ось і свіжий огляд подій Європейської конференції гайдів та скаутів. І почну я з головної новини дня сьогоднішнього, якою розпочався і наш день: головою Європейського комітету ВАДГДС обрано Корінну Хаурі! І хоча, на наш превеликий жаль, це означає, що вона не буде більше куратором АГУ, але це людина, яка має не лише амбіції, але й бажання, і здібності, і не побоюсь цого слова, таланти, щоб вести вперед до нашої спільної мети весь Європейський регіон. Наші щирі вітання Корінні і побажання сил, наснаги та міцного-міцного здоров’я! А заступником голови Комітету обрано Аманду Медлер, яку ми теж вітаємо!

Сьогодні у нас було багато тематичних сесій, і наша маленька делегація з двох осіб щоразу ділилась навпіл, щоб прослухати щобільше доповідей і отримати якомога більше корисної інформації, а у перервах ділились почутим и побаченим. Правда, під вечір голови в нас вже мало не луснули від нових даних :)

А ще сьогодні був день зустрічей. Конференція – це такий захід, куди з’їжджаються найдосвіченіші, найобізнаніші члени гайдівських організацій з різних країн, і це просто безмежний простір для покращення своїх знань та навичок. Ми намагаємось кожну вільну хвилину, кожну перерву витрачати з користю для АГУ для себе як лідерів. Ми домовляємось про зустрічі та переговори навіть на час сніданків, обідів та вечерь, ми прокидаємось на годину раніше, щоб поспілкуватись з потрібними людьми. І сьогоднішній день був багатшим на зустрічі, ніж будь-який попередній. Сподіваюсь, що результати цих зустрічей та переговорів ви зможете побачити вже найближчим часом у роботі національної ради АГУ та у власних осередках.

Вечір сьогодні вільний, всі роз’їхались, а ми вирішили нарешті відпочити і поспати. Тому що завтра – останній день конференції, і ми певні, що він буде не менш насиченим, ніж попередні. Чекайте завтра на останній репортаж! З вами, як і у попередні дні, була ваша делегиня Юлія Притиск.