WAGGGS
Увага! Важлива інформація щодо літнього табору "Бон Вояж"!
[31.05.2015]

Увага! Важлива інформація щодо літнього табору "Бон Вояж"!

Шановні учасники майбутнього гайдівського табору «Бон Вояж»!

Нагадуємо, що час пригод наближається!

А отже в організаторів є декілька повідомлень для Вас.

1. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Табір відбудеться з 19 по 25 липня 2015 року в мальовничому Прикарпатті на березі р. Черемош, а саме: Чернівецька область, смт. Вижниця.

2. Умови проживання. Двоповерхові цегляні будиночки, зручності в будиночках та на території, харчування централізоване 3 рази на день, медпункт. Матеріали по програмі забезпечує оргкомітет.

3. Кожен учасник повинен бути забезпечений (самостійно або за допомогою лідерів групи): карематом або сидушкою, ліхтариком, КЛМН (кружка, ложка, миска, ніж), особистими речами (детальний перелік буде надано додатково).

4. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! СТРОК ПОДАЧІ ЗАЯВОК ВІД ОСЕРЕДКІВ - 4 ЧЕРВНЯ!!! Кожний осередок має заповнити заявку на участь (завантажити)  якомога скоріше, щоб організатори табору володіли інформацією по учасникам та їх кількості на даний момент. Контакти для подачі заявок: Дубовик Анна, моб. 093-729-85-63, e-mail: AnnaDubovik @ i . ua , skype : a _ v _ dubovik .

5. Також ВАЖЛИВО у заявці від осередку зазначити контактну особу, її телефон та всіх лідерів, що везуть дітей. Групи формуються за принципом: 1 лідер – до 10 дівчат-учасниць, 2 лідери на 10 і більше дівчат-учасниць, кількість учасників від делегації не обмежена; вік учасниць від 7 років.

6. Обов’язкові вимоги до дітей: базові знання про гайдинг в Україні, дисциплінованість (дотримання вимог табору та розпоряджень дорослих керівників групи), готовність до життя в таборі. Всі учасники повинні мати медичні довідки про стан здоров’я, про наявні щеплення, про стан санепідемоточення за місцем мешкання дитини. Учасники віком до 18 років, мають привезти дозвіл батьків на участь та ксерокопію свідоцтва про народження.

7. Нагадуємо, що авансовий внесок за участь у таборі складає 400 грн., повна вартість для гайдів 1200, для інших 1300 грн. До участі у таборі члени організації мають сплатити річний членський внесок - 100 грн. Також продовжує діяти акція «Приведи друга - отримай знижку» (якщо учасник залучає друга, що не є гайдом, до табору, він отримує знижку 50 грн.)

8. Зазначимо, що програма табору складалася з урахуванням інтересів всіх вікових категорій - ластівок, гайдів, рейнджерів та лідерів.

9. Якщо осередок буде їхати до табору потягом, то звертаємо Вашу увагу, що 5 червня відкривається продаж білетів на потрібні дати. Тому, до того часу, кожному осередку бажано знати учасників табору, щоб можна було купити білети поряд у вагоні. Також нагадуємо, що білети на потяг іменні.

10. Заявки на місця волонтерів до оргкомітету подали лише лідери Чернігівського осередку. Тому лідерів з інших осередків запрошуємо приєднатися до дружньої волонтерської команди.

11. Кожна з делегацій має підготувати домашнє завдання, яке буде вислано керівникам делегацій пізніше. Тематика програми, бюджет та допомога волонтерів додатково буде обговорюватися з організаторами після подання заявок.