WAGGGS
Тренінги та рейнджерські нашивки у Веселковому Джамборі
[15.08.2013]

Тренінги та рейнджерські нашивки у Веселковому Джамборі

Особисто мені, як тренінговому комісару АГУ, дуже приємно писати про це.

За один тиждень, з досить насиченим графіком, 30 дівчат найстаршої вікової групи відвідали 7 сесій на різні тематики. А тепер більш детально про них.

Розпочалося все у понеділок з невеличкого вступу від нас з Танею Докою. Як завжди: цілі, мета, правила, знайомство. Коротко і весело.

Вівторок бувнасиченим – 2 сесії від датського тренера Аннет. Зранку розмовляли про те «Як зупинити насильство», а саме про психологічне, його види і характеристики. Після обіду тема «Комунікабельність у команді». Учасниць було розділено на 6 груп по 5-6 чоловік, і потрібно було розділити ролі у команді :

менеджер – він дивиться, що потрібно побудувати у окремій кімнаті, повертається і тільки словами передає завдання будівникам;

водій – ходить в окрему кімнату і привозить деталі які просить менеджер;

будівники – будують те, що розповідає менеджер із деталей які привозить водій;

спостерігач – мовчки наглядає за роботою своєї команди, записує аналіз і в кінці оголошує свої коментарі.

У середу, після сніданку, були сесії по 40 хвилин від молодих тренерів на теми «Програми АГУ для різних вікових груп» та «Методи і принципи роботи АГУ». Дівчата отримали домашнє завдання - написати стислий конспект патрульного заняття за даним зразком. Радує, що всі спробували, і в більшості вийшли дуже гарні конспекти. Коментарі від тренерів всі отримали в індивідуальному порядку.

Також в понеділок, п’ятницю та суботу рейнджери займалися за програмою «Чесна Гра». Виконуючи паралельно вправи на роботу з м’ячем і інформативно – пізнавальні завдання про боротьбу з ВІЛ та збереження репродуктивного здоров’я. Частина останнього заняття було відведено на змагання патрулів. Перемогли патрулі Середа і Вівторок. Проте медалі дісталися всім учасникам.

Заключна сесія, нажаль, скоротилася, із за недотримки графіку. Але зменшивши кількість енерджайзерів,ми встигли розібрати основні принципи і ролі командної роботи і основи управління часом. Бо як кажуть герої Наталії Щерби: «Час на нашому боці».

Фіналом всіх наших зусиль стали звіти дівчат на рейнджерські нашивки. Вітаємо з отриманням всіх 3 нашивок: Калужинську Анастасію, Бургелю Наталію, Редько Дарію, Орлову Ірину, Хмелевську Анастасію . З отриманням 1 нашивки за напрямком «Саморозвиток»: Загоруйко Валентину, Самоненко Ольгу, Аматуні Анну, Кнорозок Анну!

Так тримати ! Приєднуйтесь до їх рядів !

Марія Макодзеба