WAGGGS
Софія Матлавська представляла АГУ на зустрічі з представниками всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій
[31.01.2015]

Софія Матлавська представляла АГУ на зустрічі з представниками всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій

Всім привіт!

27 січня у приміщенні Міністерства молоді та спорту України відбулась зустріч з представниками всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій. Головними темами зустрічі стали плани діяльності Міністерства у сфері молодіжної політики та проведення конкурсу проектів.

Саме ця зустріч сподобалась мені найбільше, якщо порівнювати з минулими. Адже я мала змогу почути не лише дорікання зі сторони учасників, а й конкретні пропозиції стосовно проведення конкурсу проектів.

"Міністерство зацікавлене у плідній співпраці із громадськими організаціями по всіх напрямках – від спільних заходів до роботи над концепцією проектів, для реалізації яких надається державна фінансова підтримка", - про це заявив заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Митрофанський. Та пролунала думка, що найактуальнішими є проекти, що направлені на: патріотичне виховання, допомогу у реабілітації людей з АТО, здоровий спосіб життя.

Сергій Митрофанський закликав громадські організації більш тісно співпрацювати із міжнародними інституціями, які зараз працюють в Україні та готові допомага в реалізації проектів. Також до відома загалу мають надати список потенційних спонсорів на FB .

"В лютому-березні ми плануємо провести тренінг для бажаючих щодо підготовки проектів, як на конкурс, який вже оголосило Міністерство, так і для співробітництва із міжнародними фондами", - зазначив заступник Міністра.

НАГАДУЮ: Конкурсна пропозиція приймається протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення , ТОБТО ДО 25 ЛЮТОГО 2015 РОКУ!

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/16292

Софія Матлавська