WAGGGS
Софія Матлавська: "Обирайте мрію, наважуйтесь та починайте діяти! Адже світ навколо, наповнений можливостями, чекає саме на тебе!"
[04.03.2015]

Софія Матлавська: "Обирайте мрію, наважуйтесь та починайте діяти! Адже світ навколо, наповнений можливостями, чекає саме на тебе!"

Всім привіт!

Цього року мені поталанило відвідати Всесвітній гайдівський центр «Sangam» ,що розташований у місті Пуна, Індія.

Вже до початку семінару вразили дороги, головне правило яких –рухайся! Безліч мопедів та скутерів, немов би, танцюють навколо автомобілів. Це неймовірно красиво..та дуже гучно!!! Кожен прагне натиснути на клаксон,нагадуючи про себе.

А тепер про семінар «Juliette Low Seminar 2015 ».

Взагалі семінар розрахован на розвиток лідерських навичок молодих жінок. В цій країні центр існує з 1932 року. У семінарі приймає участь по одній представниці з країни, тож я мала змогу познайомитися з дівчатами з 47 різних країн світу.

Все наше перебування у центрі умовно діли лося на три частини Dream . Dare . Do .

Dream –вразив казковою церемонією відкриття та можливістю познайомитися з учасниками семінару .По-перше,я залишилась, сам-на-сам,з англійською мовою,українську чула лише від рідних ,коли спілкувались у скайпі.

Проте мені більш за все сподобалась Dare (відважся). А саме: тримати змій (виявляється вони дуже милі) , плавати,пірнати,виконувати вертикальний спуск з водяної вежі,йога чи мовчання... Звичайно, кожен обирав особисто свій «перший крок».

Під час розділу Do , ми мали змогу провести день з організаціями, що займаються цікавою і необхідною роботою для людства. Мій вибір випав на екологічний фонд PROTECTERRA . Вразила робота, яка вже виконана цим фондом: зібрані кошти використовують на утримання слона Лаккі та допомогу диким тваринам. Але якщо серйозно,то коли бачиш, як одна жінка здатна змінити хід подій, лише тому, що вона вірила у свої сили,- це надихає! Тож озирніться, я впевнена, що поряд з вами є люди, що змінюють життя на краще лише тому, що Повірили і Зробили цей перший крок! Я знаю, це може бути важко, але можливо. Коли ракета злітає в космос, то найбільше всього палива йде саме на протидію земному тяжінню, а потім вона(ракета) «насолоджується» невагомістю. Тож обирайте мрію, наважуйтесь та починайте діяти і ви обов’язково зможете! Адже світ навколо, наповнений можливостями, чекає саме на тебе!

Софія Матлавська