WAGGGS
Гайдівські привіти з усього світу
[19.02.2013]

Гайдівські привіти з усього світу

Юлія Притиск

Чи чули ви про гайдівський проект обміну листівками до Дня Роздумів? Не чули? То слухайте!

Крім гайдингу я маю ще одне цікаве захоплення: обмін поштовими листівками. Якось я натрапила на згадку про гайдівський проект обміну листівками, присвячений Дню роздумів. Це ж просто чудово! – подумала я, - Дівчатам напевно буде цікаво отримати звісточки від подруг-гайдів та скаутів з різних куточків світу! - і пішла за посиланням : http://www.mythinkingday.com/welcome.htm .

Англійську я знаю, і проблем з вивченням правил проекту, реєстрацією та пошуком зацікавлених патрулів не було. Більше того – варто було мені зареєструватися, як на мене градом посипались пропозиції про обмін. Слати справжні листівки за кордон – не таке вже й дешеве задоволення, тому, підписавши 20 листівок, ми вирішили що нам досить –патрульний бюджет більше не витримає.

І от, у грудні ми підписали свої листівки (разом з дівчатами склали текст англійською мовою, а далі за зразком кожна підписала кілька листівок), у січні їх відправили і почали отримувати «привіти» від дівчат-гайдів та дівчат-скаутів з різних країн. Більшість листівок надійшла з США, але з різних штатів (в т.ч. з Аляски та Гавайїв); були також листівки з Канади, Великої Британії, Данії, і навіть Малайзії та В’єтнаму! Ще кілька листівок затримались в дорозі, але ми чекаємо на них з нетерпінням і будемо дуже їм раді.

Під час патрульних занять ми роздивлялись листівки і читали послання від далеких сестер-гайдів та скаутів, а до Дня роздумів вирішили створити з них плакат і вивісити його в школі, де ми проводимо заняття – нехай про гайдинг та День роздумів дізнається більше людей, дітей та дорослих.

Шлю і вам щирі привітання з Днем роздумів від київського патруля Rainbow Guides !