WAGGGS
Інформація для членів АГУ
[02.02.2016]

Інформація для членів АГУ

Доброго дня, друзі!  Маємо для вас важливе повідомлення!

У зв’язку із реформуванням Національної Ради та ротацією деяких членів Національної Ради, а також у зв’язку з перерозподілом певних функцій в організації, Національна Рада АГУ спільно вирішила оголосити про скликання позачергової Конференції АГУ 28 лютого 2016 року.


Порядок денний Конференції:
Обрання Комісару з тренінгів
Обрання Фінансового Комісару
Переобрання Комісара із програм
Переобрання Комісару з фандрайзингу
Переобрання Комісара із розвитку осередків
Призначення на посади заступників Комісарів (для всіх Комісарів Національної Ради).


Хочемо вам нагадати – поточна версія Статуту АГУ передбачає, що посади Національної ради є виборними - це означає, що кожна з вас має право подавати свою кандидатуру або висувати кандидата на будь-яку посаду, що запропоновані вище. Особливу увагу просимо звернути на посади заступників комісарів – такі посади підійдуть тим, хто ще не впевнений у своїх силах на всі 100%, має небагато досвіду, але має велике бажання вчитися, здобувати досвід та відкрити для себе нові горизонти.

За посиланнями ви знайдете форму заявки та список обов'язків членів Національної ради, а також проект Резолюції . Всі заявки чекаємо до 21 лютого 2016 року (включно). У вас всіх є час подумати і проконсультуватися, поставити питання і внести можливі пропозиції. З будь-яких питань або з пропозиціями ви можете звертатися до Президента АГУ Катерини Чіркової ( ukrguides@gmail.com або 0038 067 99 38 581), а також до всіх членів Національної ради (контакти на www.girlguiding.org.ua/ua/about/contacts .  Національна Рада АГУ продовжує плідно працювати та намагається запропонувати дівчатам та жінкам України найрізноманітніші можливості для розвитку свого потенціалу. Ми завжди раді та відкриті для співпраці. Будьте активними, приєднуйтесь до нашої команди!

Звертаємо вашу увагу на те, що Конференція пройде у новому сучасному форматі – ми не будемо збиратися разом в одному приміщення, як робили це останні 20 років. Цього разу ми вперше проведемо голосування та обговорення за допомогою мережі Інтернет. Про технічні деталі проведення заходу, а також про час ми повідомимо вас у додатковому листі незабаром.

Для того, щоб прийняти участь у Конференції кожний з осередків повенен підтвердити членство за 2016 рік до 28.02.2016 (для участі у голосуванні на Конференції необхідно підтвердити членство щонайменше 10-ох членів від осередка.

Звертаємо також Вашу увагу не те, що наближається звичайний термін збору внесків (до 15 березня 2016 року) на підтвердження членства в АГУ за 2016 рік. Розмір внеску- 100 грн. Квитанції та додаткову інформацію Ви знайдете на сайті АГУ. Також чекаємо від Вас щорічні звіти про діяльність осередка за 2015 рік. Відправляйте їх на адресу regions.agu@gmail.com ( форма звіту ).


З найкращими побажаннями та надією на подальшу плідну співпрацю,
Національна Рада АГУ