WAGGGS
Новорічна прогулянка патруля Rainbow Guides з американськими дівчатами-скаутами
[11.01.2013]

Новорічна прогулянка патруля Rainbow Guides з американськими дівчатами-скаутами

Нещодавно ми з дівчатами читали цікаву статтю у Трилиснику, присвячену традиційному скаутському печиву (див. Трилисник № 3/2012), і дівчата мріяли: от би спробувати такого печива! І ось справжнє новорічне диво: нам подарували те саме, справжнє, всесвітньо відоме скаутське печиво!

Трапилось так, що під Новий рік я отримала листа від лідерки патруля американських дівчат-скаутів, Меган, про те, що вона приїздить до Києва разом зі своєю 11-річною донькою Алексіс (Лексі) на зимові канікули, і що вони б дуже хотіли познайомитись з українськими дівчатами-гайдами. Я розповіла про це нашому патрульку Rainbow Guides , і дівчата були у захваті від перспективи познайомитись з американськими скаутами (а ті, хто мав виїхати з Києва на канікули, навпаки – дуже засмутились, що вони втратять таку нагоду).

І от у п’ятницю, 4 січня, ми зібрались і поїхали на прогулянку з Меган та Лексі. Дівчата дещо ніяковіли і соромились говорити англійською, але під кінець все ж таки наважились обмінятись кількома фразами з нашими гостями. А поговорити було про що! Ми ділились деталями повсякденного життя у наших країнах, порівнювали традиції, їжу, клімат, одяг, і, звичайно, особливості скаутського/гайдівскього руху. Виявилось, що Лексі – серед лідерів продажів скаутського печива: за останній сезон вона продала більше ніж 1000 коробок! А продане печиво – це гроші на скаутські програми, заходи, атрибутику. Дуже цікаво було пороздивлятись скаутські нашивки Лексі – у неї їх дуже багато! Є як зароблені за спеціальними програмами відзнаки, так і жартівливі, на зразок «Моя мама – лідерка» :)

Дівчата раді були показати гостям свої улюблені місця у місті: фунікулер, Андріївський узвіз, Пейзажну алею, галерею Є.Гапчинської, та ін. Наша прогулянка Києвом тривала більше трьох годин, і якби не пішов холодний дощ ми б, напевно, гуляли ще довше. А наостанок Меган і Лексі подарували нам справжній скарб: деякі програмні матеріали американських дівчат-скаутів, нашивки, та – головне! – скаутське печиво, про яке ми так мріяли. Чудово почався наш рік, і я певна, що це лише перше маленьке диво у низці чудових подій, що чекають нас на гайдівських стежках!

Юлія Притиск