WAGGGS
Міжнародний проект Growth. Допоможи гайдингу зростати!
[21.01.2015]

Міжнародний проект Growth. Допоможи гайдингу зростати!

Всесвітня Асоціація дівчат-гайдів та дівчат-скаутів запрошує АГУ до участі у міжнародному проекті, мета якого дослідити чинники зростання громадських організацій та допомогти організаціям рости!

Цей проект включає:
1) міжнародний тренінг у Словенії в березні 2015 року, де волонтери з 5 країн зможуть навчитися основам проведення соціологічних досліджень, а запрошені спеціалісти соціологи запропонують методику з проведення інтерв'ю та опитувань, розроблену спеціально для ВАДГДС.


2) соціологічне дослідження, яке буде проводитися 3 волонтерами, що відвідали тренінг у Словенії, у період з березня по червень 2015 в Україні.


3) міжнародна зустріч у червні 2015 року, де волонтери з різних країн представлять свої результати досліджень та разом із спеціалістами розтлумачать їх, а також розроблять низку заходів окремо для кожної країни-учасниці проекту, що допоможе організаціям збільшити свою чисельність.


Ми шукаємо волонтерів, які цікавляться соціологією, статистикою та психологією для участі у проекті. Добре володіння англійською волонтерами вітається!
Усі подробиці щодо проекту, а також щодо міжнародних поїздок в рамках цього проекту, дізнайтеся у Президента АГУ Катерини Чіркової -
katya_chirkova@ukr.net

Будьте активними і тоді ваше життя буде яскравим та насиченим!