WAGGGS
Марія Макодзеба представляла АГУ на Міжнародному фестивалі неформальної освіти.
[13.03.2015]

Марія Макодзеба представляла АГУ на Міжнародному фестивалі неформальної освіти.

5 та 6 березня я представляла Асоціацію гайдів України на Міжнародному фестивалі неформальної освіти.

Захід був дуже цікавий для мене, як вчителя. Багато нових ідей і цікавих знайомих. На жаль встигнути відвідати всі секції не пощастило. Більш детально Ви можете ознайомитися, прочитавши смугу новин фестивалю за цим посиланням.

Приємно було зустріти друзів - організаторів табору Екстремаль.  Вони запускають новий проект - школу екстремального журналіста. Одна із статей мені дуже сподобалася:  www.facebook.com/ex3mali?fref=nf

Неординарна думка Глібовецького Євгенія – одного з учасників міжнародного фестивалю неформальної освіти. Відповідального батька і просто гарної людини.

На запитання: «Що Ви даєте дивитися Вашим дітям?» - він відповів: «Мультфільми, але не тільки українською, а й іншими мовами». Коли ми спитали «Чи подобається Вашим дітям освіта?» - Євгеній відповів: «Вона їм не подобається взагалі. Вона нудна та не цікава для них. Існують проблеми з вчителями. Якби у них була можливість зробити освіту цікавіше – вони б зробили її геть іншою».

Євгеній бажає створити унікальне середовище, яке б відрізнялось від сучасної освіти. Він суворо ставиться до навчання, і вважає, що систему треба змінювати, розпочинаючи саме з вчителів. На думку пана Глібовецького - вчителі мають любити свою професію і бути їй відданими. Він переконаний, якщо такі переміни стануться – освіта зміниться на краще.

Прес-реліз фестивалю ви можете прочитати тут.

Марія Макодзеба