WAGGGS
Національна Конференція 2012
[16.12.2012]

Національна Конференція 2012

1-2 грудня 2012 року в Києві традиційно відбулася Національна Конференція АГУ, участь в якій брали понад 30 жінок з Києва, Харкова, Одеси, Львова, Алчевська, Херсона, Донецька, Чернігова, Чернівців, Абрикосівки (АР Крим).

Конференція почалася з огляду роботи АГУ за два роки та з обміну історіями успіху усіх осередків, які були присутні. Були як усні історії, відео презентації, так і демонстрація фотографій та продуктів своєї творчої діяльності. Історії були дуже цікавими та надихаючими!

Також впродовж двох днів Конференції ми встигли попрацювати над стратегічним та робочим планом АГУ, обговорити бюджет на 2013 рік та тренінгову схему АГУ, почати планувати Джамборі 2013, здобути навики долікарняної допомоги завдяки волонтерам з Червоного хреста. А також нас порадував оновлений асортимент «гайдівської крамнички»!

Справжнім вечірнім ажіотажем стала лотерея, яка принесла всім учасникам купу приємних емоцій, корисні гайдівські сувеніри та фандрейзинговий досвід.

Під час Конференції АГУ відбулись вибори до складу Національний ради (виконавчий орган управління). Так, на наступні два роки членами Національної ради АГУ обрано:

Президентом АГУ – Юлію Притиск

Міжнародним комісаром – Олесю Шикову

Заступником Міжнародного комісара – Катерину Думанову

Комісаром з тренінгів – Марусю Макодзебу

Комісаром з розвитку осередків – Лідію Дубровіну

Заступником комісара з розвитку осередків – Доку Тетяну

Комісаром зі зв’язків з громадськістю та розвитку іміджу – Євгенію Мурашко

Заступником комісара зі зв’язків з громадськістю та розвитку іміджу – Олену Арсентьєву.

Наступний день Конференції почався зі створення колажу гайдівських мрій, після якого відбулося перше засідання новообраної Національної ради. Цьогорічна Конференція, не дивлячись на те, що вона проходила 2 дні, пройшла швидко та продуктивно й надихнула нас на нові звершення.

Було приємно розпочати цю зиму теплою зустріччю з колежанками. Мрії - це плани в голові, а плани - мрії на папері. Ми багато запланували, та маємо надію й амбіції на успіх. Як сказав наш новий президент , Юлія Притиск : «Ми можемо все!», - а для цього нам лише треба бути активними, натхненними та терплячими.

Арсентьєва Олена та Дока Тетяна