WAGGGS
Гайдівські вечорниці
[24.01.2015]

Гайдівські вечорниці

Всім привіт!
Сьогодні розповім про минулі гайдівські вечорниці, що були в Києві 15-18 січня.
Розпочну з того, як ми приїхали до Києва. Маруся вислала нам варіанти маршрутів і ми обрали, як нам здалося, найзручніший і далі дісталися місця призначення самостійно. Далі ми знайшли ліцей, з якого все почалося. Там ми «займалися альпінізмом». Насправді, було дуже весело і екстремально, мені дуже сподобалося, хоча з початку було трохи страшно. 
Потім ми вирушили на зустріч в IT компанію Terrasoft. Це було щось неймовірне, побачити діяльність великої компанії зсередини. Особливо мені, бо це моя майбутня професія. 
Там нам розповіли про те, які принципи має компанія і як обирає кандидатів на роботу. Було дуже цікаво і корисно для всіх нас.
Наступного дня до нас завітала Тамара Желобицька, яка розповіла нам про свій волонтерський досвід. Дуже цікава людина, з якою легко і приємно спілкуватися.
Далі, ми з дівчатами відвідали Пирогове – це національний музей народної архітектури та побуту України. Це було щось незабутнє, багато різних будинків, криниць, каплиць, млинів… Також ми зустріли св. Миколая (дуже цікавий, патріотичний чолов’яга) та гончара Максима. Чоловіки, які підняли нам настрій на цілий день.
Ввечері в нас були майстерні. Чарівна Юлія з Чернівців навчила робити нас браслети, ну а я показала дівчатам, як з паперу можна прикрасити класні листівки, які ми відправили військовим в зону АТО. Також ми грали в різні ігри і розвивали свої здібності. 
Наступного дня зранку Маруся провела нам сесію тренінгів про гайдинг та лідерство. Особисто я дізналася багато корисної інформації і напевно задумалася про створення патруля, у майбутньому звичайно.
Далі, к нам прийшла Анна Гулевська, перший президент АГУ. Вона розповіла нам про те, як зароджувався наш рух, як це було, від першого лиця. Насправді, цю інформацію можна використати в майбутньому задля розвитку гайдинга, можливо застосувати ті самі засоби для залучення нових людей. 
Потім ми зустрілися з дівчатами-пластунками. Вони розповіли нам багато цікавих історій і поділилися досвідом, розповіли про іхні традиції та однострій.
Після цієї зустрічі, гуляючи містом, ми дісталися місця проведення вечірки з пластунами. Чарівний вечір. Ми співали пісень, танцювали, грали і насолоджувались часом. Все-таки українські пісні – найпрекрасніші. 
Між ПЛАСТом і гайдингом – є різниця, але нас об’єднує одна ідея, один дух.
Наступного, останнього дня ми просто гуляли Києвом. Завітали до музею М.Булгакова, до галереї Гапчинської, відвідали їжачка в тумані, загалом отримали безліч приємних почуттів.
Ця поїздка – була дуже цікавою і однією з тих, після яких залишається приємне почуття суму, бо сумуєш за тими днями.
Хочу подякувати Марусі та Соні. Вони дійсно дуже старалися і намагалися зробити цей захід цікавим для нас, і їм це вдалося. Сподіваюсь, що наступного разу буде так само цікаво і неймовірно.
Дякую всім, хто приймав участь у цьому заході. Ви подарували мені чарівні 4 дні зими.
З повагою і найкращими побажаннями, 
Настя Хмельовська.