WAGGGS
Допоможіть знайти членів АГУ усіх років!
[15.09.2015]

Допоможіть знайти членів АГУ усіх років!

Дорогі мої та шановні подруги та колеги у гайдингу!

В цьому році, як ви знаєте, Асоціація гайдів України святкує 20-річний ювілей. За 20 років існування гайдинг в Україні об’єднав та познайомив сотні, а той і тисячі, дивовижних дівчат та жінок. В різні періоди та на різних етапах розвитку гайдинга в Україні на гайдівському небосхилі з’являлися нові обличчя, але, нажаль, зникали інші. 

В цьому році ми хочемо спробувати відшукати максимально велику кількість тих людей, хто так чи інакше був пов’язаний з гайдингом, створював та розвивав його у нашій країні. 
Оргкомітет заходу, присвяченого 20-річчю АГУ, запланував декілька проектів, для яких нам необхідний не просто список гайдів за всі часи існування організації, а список їхніх контактів! 

Будь ласка, згадайте всіх, з ким ви разом розділили радощі гайдинга та чиї дійсні контакти є у вас (хоча б зі свого регіону/міста)! Повідомте нам ці контакти, якомога швидше, будь ласка! Давайте перевіримо на практиці теорію шести рукостискань! 

Заповнюйте форму (хоча б деякі поля) https://docs.google.com/forms/d/1I5Kplly73waYDSQXMI5s..

Дякую дуже!

P.S: будь ласка, відправте цю інформацію тим, кому цей лист не був адресований, але, хто, на вашу думку, може нам допомогти у пошуку контактів! 

Завжди з вами у гайдингу,
Катерина Чіркова,
Президент Асоціації гайдів України