WAGGGS
День Роздумів. «Дівчата всього світу говорять: разом ми можемо змінити світ!"
[22.02.2013]

День Роздумів. «Дівчата всього світу говорять: разом ми можемо змінити світ!"

22 лютого для багатьох людей це всього лише звичайна дата, звичайний день, але не для організації гайдів і скаутів! 22 лютого відзначається головне і спільне для гайдів і скаутів свято - День Роздумів. Вибір цієї дати пов'язаний з тим, що це день народження засновників руху обох організацій - лорда Роберта Баден-Пауелл (1857 р.) і його дружини леді Олав Баден-Пауелл (1889 р.).

Ця дата була введена Всесвітньою Конференцією в 1926 році і вперше святкувалася 22 лютого 1927.

Головною ідеєю святкування Дня Роздумів є міжнародне сестринство, об'єднання всіх гайдів в одній всесвітній організації, взаємна допомога, здійснювана через ВсесвітнюАсоціаціюДівчаток-Гайдів і Дівчат-Скаутів (ВАДГДС).

Для Асоціації гайдів України це дуже важлива дата, адже ми можемо довести собі та іншим, що можемо щось зробити, щось гарне, добре, а головне безкорисливе, адже гайдинг – це в першу чергу волонтерський ресурс для суспільства! Цей рік, як і попередні, не виняток. Гайдинг надає своїм членам можливість отримати унікальний досвід, який залишається з ними на все життя. Працюючи над досягненнями цілей ВАДГДС, ми сіємо насіння змін в суспільстві, які торкнуться майбутніх поколінь!

Приєднуйтесь до нас, адже тільки разом ми можемо змінити світ!