WAGGGS
Дівчата-гайди долучилися до свята весни, яке традиційно проводить організація Пласт.
[30.05.2015]

Дівчата-гайди долучилися до свята весни, яке традиційно проводить організація Пласт.

Свято Весни - це незабутній досвід для мене. Адже я ще ніколи не була так близько знайома з розпорядком дня, звичаями та традиціями пластунів.
Нашим великим досягненням є те, що тепер пластуни (як дівчата так і хлопці) знають хто такі гайди, що ми за організація, які наші цілі і сподіваюсь, що наш захід, який ми проводили для пластунок, стане поштовхом для подальшої співпраці.
"Терновий забіг" став для мене деякою мірою перевіркою на витривалість і вказав на "білі плями в знаннях". Зокрема, потрібно підтягнути медицину :)
На все життя мені запам'ятається ватра. Величезне вогнище, стрілецькі пісні, які виконувались всім табором і місячне небо над головою, чи можна краще завершити день?
Загалом захід мені сподобався, я зробила для себе певні висновки і головний з них - я пишаюсь тим, що я гайд!

Марія Чопяк

***

"Свято весни" 2015 року - це подорож в життя наодинці з природою. Приїхавши туди,я й подумати не могла,що дізнаюся багато фактів,традицій і звичаїв з життя пластунів. Досить цікавим є те, що ми показали себе не гіршими за пластунів,коли проводили майстер класи та ігри.Чимось неперевершеним для мене став "Терновий забіг". Ніколи б в житті я не поповзла б по траві й не шукала б дорогу за азимутами.

Найбільш мені сподобалася атмосфера та тепло, з яким нас зустрічали гарячою та смачною вечерею пластуни.Але як є багато плюсів, так є й декілька мінусів.Так як це був перший досвід організаторів, мені здалося,що вони трохи не розрахували час на всіх,але це все лише дрібниці.Збір у пластунів дав нам нових знань,також ми знайшли багато друзів. Але на цьому наша співпраця з пластунами не завершується-вона тільки починається.

Софія Слободян

Більше фотографій ви знайдете тут.