WAGGGS
АГУ-16!
[25.11.2011]

АГУ-16!

19 листопада 2011 року київський осередок відсвяткував 16-річчя Асоціації гайдів України

Київські лідери підготували завдання, які допомогли дівчатам більше дізнатись про різні країни та міжнародний гайдинг. Дівчата у командах готували презентації про країни, використовуючи підібрану лідерами інформацію та реквізит, що був у наявності, а потім кожна команда розповіла про «свою» країну. Ми побачили канадських скаутів, які придумали продавати печиво, щоб заробити гроші на пошиття уніформи; мексиканську піраміду; норвежців, які народилися з лижами на ногах; Пізанську вежу; французьку Статую Свободи (так-так, адже вона французька) й Ейфелеву вежу; корінних кореянок.

Між презентаціями проводились вікторини та ігри, и за кожну маленьку перемогу, а також за чудові презентації, команди отримували винагороду у вигляді спеціальної гайдівської валюти «вагггсбакси». А закінчилося свято грандіозним ярмарком, де всі змоги обміняти зароблені вагггсбакси на сувеніри, що сподобалися.

Серед організаторів і гостей свята була й Анна Гулевська, яка стояла у витоків українського гайдинга, і наприкінці свята ми із задоволенням вручили їй Паспорт АГУ, як одній із засновників нашої Асоціації.

В цілому свято вийшло дуже яскравим, веселим, і в той же час пізнавальним. Діти змогли проявити свої креативні здібності, продемонструвати свої таланти, і навіть випробувати себе у комерції, відчайдушно торгуючись на ярмарку з «жадібними продавцями» сувенірів та милих дрібничок.

Приємною несподіванкою стала присутність на святі гостей з Полтави, представників полтавського патрулька «Бтарейки» Ольги і Саші. Ми сподіваємось, що їм також сподобалось наше святкування і вони не пожалкували про час, проведений з нами.

Для нашого патруля «Rainbow Guides» це свято було особливим. И не лише тому, що для дівчат це було перше в житті гайдівське торжество, але й тому, що всіх дівчат і ще одного лідера урочисто прийняли у гайди.

Коментарі від нашого нового лідера Анни Синенко:

Хочу поділитися своїми враженнями від свята. Перше враження я отримала ще на зупинці громадського транспорту: наші дівчата гарно вбрані, зібрані, в очікуванні чогось дуже важливого для них. Друге враження відбулось після прибуття на місце святкування. Я була в «шоці», скільки дівчат: маленьких і дорослих, всі щасливі від зустрічі один з одним, але найголовніше, кожна гайд - і доросла, і зовсім юна – рівні. Веселе, невимушене спілкування, без різниці у віці. Третє враження власне від свята: як же це здорово! Мої враження повністю співпали з очікуваннями. Ігри, конкурси, кожний намагався щось зробити, й жоден не залишився байдужим. А які у нас лідери: Маруся, Юля, Женя, Тамара і, звичайно ж, перший президент АГУ – Аня. Для мене вони приклад. Їх простота й відповідальність, в той же час дитячість, безпосередність мене просто вразили. Але найголовніше – це церемонія. Нас прийняли у гайди так урочисто, начебто ми доторкнулись до таємниці. Отже свято вийшло чудовим. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей.

А ось що кажуть про свято самі дівчата:

Лєра (Чудо-у-пір’ї)

Мені дуже сподобалось свято. Було дуже цікаво й смішно. Моїй сестрі* також дуже сподобалось. Дякую за чудовий день!

*Лєрина сестра, 5-річна Оля, відвідує гайдівські заняття разом з сестрою. Вона також була присутня на святі. Мі ще не прийняли її у гайди, адже вона ще дуже мала. Але ми раді, що гайдинг приносить радість дівчаткам будь-якого віку J

Настя (Зая)

Мені дуже сподобалось свято. Найбільше запам’ятались ярмарок, церемонія прийняття у гайди і різні ігри. Святкування вийшло веселим, смішним і дуже цікавим. Я дуже багато дізналась про різні країни. Я дуже весело провела час.

Маша (Котеня)

Свято мені дуже сподобалось, оскільки я побачила дуже багато знайомих облич і знайшла нових друзів. Загалом я рада, що гайдинг став частиною мене, і я буду намагатися докласти достатньо зусиль для його розвитку.

Тая ( TAIS )

Мені було цікаво поспілкуватись с дівчатами з інших патрулів. Мені дуже сподобалось.

Настя (Дріада)

Гайдівське свято мені дуже сподобалось. Єдине, що було погано: довелось додому їхати. Найбільше мені сподобались стіл і конкурси. Найкращим був конкурс з ниткою та склянками. Взагалі, я вважаю, що свято було « THE BEST ». Мен і дуже-дуже сподобалось.

Аня (Метелик)

Мені усе дуже сподобалося. Єдине – дуже далеко було їхати та наступного разу треба побільше питань. Наприклад, вікторина, можливо, де зародився гайдинг, хто його заснував та чому. А так все було чудово. Дякую! :)

Юлія Притиск (Київ)