WAGGGS
Європейська конференція гайдів та скаутів в Берліні. День другий.
[18.08.2013]

Європейська конференція гайдів та скаутів в Берліні. День другий.

Увага-увага, знову на зв’язку спеціальний кореспондент АГУ у Берліні Юлія Притиск з випуском найсвіжіших новин з 14-ї Європейської конференції гайдів та скаутів.

Сьогодні ми знайомились з кандидатами до Європейського комітету ВАДГДС. Деяких з них ми бачили і чули вперше, з іншими, навпаки, знайомі дуже близько. Наприклад, наша куратор з Європейского офісу Корінна Хаурі, яка зробила багато для розвитку нашої Асоціації протягом останніх трьох років. Дуже шкода, що АГУ, як асоціативний член ВАДГДС, не має права голосувати на виборах, а отже не має можливості підтримати тих кандидатів, яких ми хотіли б побачити у складі Еврокомітету наступні три роки. І це ще одна причина для нас докласти усіх зусиль, щоб нарешті виконати всі вимоги і стати повноправним членом ВАДГДС.

Побачили чудову презентацію норвезьких друзів, що запрошують до себе на наступну Європейську конференцію 2016 року, я б дуже хотіла бути там! І ви можете стати делегатом, так-так, будь-хто з волонтерів АГУ може! Все що для цього потрібно – бути активною та відданою, працювати на національному рівні, увійти до наступного складу Національної ради АГУ, ну і бажано трохи говорити англійською, щоб розуміти те, що відбувається навколо. Почніть сьогодні! Подумайте, що ви можете зробити для АГУ зараз, запропонуйте свої ідеї, простягніть руку чинній Національній раді, і це зробить нашу Асоціацію сильнішою, а також допоможе вам трохи „підрости” як особистість, і ... поїхати до Норвегії у якості делегата Європейської конференції!

Також сьогодн і я працювала репортером, прикольно! Разом з подругою з Грузії ми брали інтерв’ю у учасниць конференції, розпитуючи їх про їхні враження та почуття. Спочатку нам було трохи ніяково – ми ж майже нікого не знали з цього величезного багатонаціонального скаутського натовпу, тому почали зі „своїх”. Протестувавши кілька знайомих наважились розширити коло і пішли ловити всіх підряд. Зовсім скоро результати нашої аматорської репортерської діяльності з’являться на вебсайті !

Ще одна радісна подія сталась сьогодні, і ті хто знають про моє друге (після гайдинга) хоббі зрозуміють мою неймовірну радість: тут працює конференц-пошта! Можна взяти безкоштовну скаутську листівку, придбати спеціальну скаутську марку, поставити спеціальне конференц-погашення і надіслати цю листівку у будь-який куточок світу. І будьте певні: дехто з вас, тих хто читає ці рядки, отримають таку листівку! Дуже шкода, що я не можу відправити поштові привіти з конференції вам усім, тож шлю величезний гайдівський віртуальний „привіт”, і чекайте на нові прямі репортажі з місця події.

А завершився сьогоднішній день Міжнародним вечором, коли гайди і скаути різних країн пригощали один одного національними делікатесами. Ми були найгарніші, правду вам кажу! І я дуже сподіваюсь довести це документально, бо нас багато фотографували :)

На цьому закінчую сьогоднішній репортаж, але завтра з новими силами (і, сподіваюсь, фотографіями) писатиму для вас знову!