WAGGGS
Стартує конкурс гайдівських малюнків
[05.10.2011]

Стартує конкурс гайдівських малюнків

Здоровенькі були, дорогі гайдочки!

Як ви, напевно, знаєте у листопаді  АГУ святкує День Народження. А чи знаєте скільки років НАМ виконується у цьому році? 

Вірно, 16.  У нашій країні саме в такому віці отримують паспорт громадянина України. Давайте і ми зробимо паспорт АГУ :)

 

З нагоди 16-річчя АГУ оголошується конкурс малюнків "Паспорт для АГУ", який починається прямо зараз!

Ви можете придумати формат паспорта, намалювати портрет чи повністю розробити першу сторінку паспорта.

 

Умови участі у конкурсі такі:
1. Взяти участь у конкурсі може будь-хто з членів організації.

2. Переможців конкурсу визначатиме комісія з числа членів Національної Ради АГУ: програмний комісар Олена Розсказова, заступник програмного комісара Ірина Печериця, заступник комісара з таборів Марія Макодзеба.

3. Кожна з учасниць може надіслати на конкурс необмежену кількість робіт!

4. Роботи можуть бути виконані як у чорно-білому, так і в кольоровому варіанті, намалювані вручну чи з використанням можливостей різноманітних комп’ютерних програм. Розмір – довільний.

5. Малюнок можна надіслати у електронному вигляді (сфотографувати або відсканувати, допустимі формати .jpg , .pdf , .tiff , .bmp) на електронну адресу marime@ukr.net ; якщо ви не маєте можливості надіслати малюнок у електронному вигляді, надсилайте оригінальний (паперовий) малюнок звичайною поштою на адресу м.Київ 02166 вул.Волкова 12, кв.30, Марїї Макодзебі. Також ви можете передати свій малюнок особисто в руки одному з членів конкурсної комісії. Відсилаючи роботу на конкурс не забудьте зазначити своє прізвище та ім’я!

6. Останній термін подання малюнків на конкурс 15 листопада 2011 року. Датою подання малюнка вважається дата отримання електронного листа, або дата відправлення звичайного (паперового) листа, що визначається за штемпелем поштового відділення. У разі передачі малюнка особисто в руки члену комісії необхідно зазначити дату передачі на зворотному боці малюнка.

7. Роботи, надані на конкурс, не повертаються. Права на творчі роботи учасників конкурсу переходять до організаторів конкурсу, які залишають за собою право на їх використання при організації виставок, реалізації міжнародних гуманітарних програм та виготовленні друкованої продукції.

8. Всі отримані малюнки будуть розміщені на вебсайті АГУ, а на трьох переможців чекають святкові сюрПризи!

 

Отже, включіть фантазію, візьміться за фарби та станьте одним із творцівісторії АГУ!