WAGGGS
Як приєднатися

Наша організація відкрита для кожного!

Якщо вас зацікавив гайдівський рух, то є багато можливостей приєднатись до нас:

  • Включення до діяльності існуючих гайдівських осередків. Переглянути найактивніші осередки та знайти їхні контакти можна в розділі „Осередки”. Знайдіть найближчий до вас гайдівський осередок та зверніться до його керівника, щоб мати можливість відвідувати гайдівські зустрічі та заходи. Дізнайтесь про процедури реєстрації та підтвердження членства в АГУ: /ua/scarb/announcements/members.
  • Створення гайдівського осередку у вашому місті/селищі. Вам у цьому допоможуть члени Національної ради та досвідчені лідери АГУ. Напишіть нам! Ми запропонуємо вам пройти декілька гайдівських тренінгів, а також надамо необхідні матеріали та консультації.
  • Реалізація спільних соціальних проектів. Якщо у вас є цікаві ідеї щодо проектів – ми з радістю розглянемо можливості їхнього спільного впровадження. Дівчата-гайди активні і прагнуть змінювати світ на краще!
  • Професійна волонтерська допомога. Якщо ви прагнете знайти втілення своїм особистим здібностям, або хотіли б випробувати себе у нових цікавих видах діяльності, то нам завжди знадобиться ваша допомога та підтримка – у сферах управління проектами, фандрайзингу, зв’язків з громадськістю, інформаційної підтримки, дизайну, благодійної діяльності, соціальної роботи, та багатьох інших. Напишіть нам!
  • Благодійна та спонсорська підтримка. Наша організація є виключно волонтерським об’єднанням, і ми самі вкладаємо свої кошти в її розвиток. Але для ефективної роботи та подальшого розвитку ми дійсно потребуємо підтримки – це можуть бути ваші особисті грошові внески; надання матеріально-технічної негрошової підтримки; залучення фінансової та іншої матеріальної допомоги від організацій та фізичних осіб. Контактна інформація та банківські реквізити розміщені в розділі „Контакти”.
  • Розповсюдження інформації про гайдівський рух. Якщо це стало цікаво вам, то цілком імовірно, що це може зацікавити і ваших знайомих. Поширюйте посилання на наш сайт, розміщуйте наші банери на своїх сторінках, розповідайте про нашу діяльність своїм друзям, колегам, знайомим.
  • Для членів Скаутської організації ПЛАСТ.  Вимоги на пластову вмілість "Гайдинг" знаходяться тут.